MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9144359
nr 914 4359
Byrå
Gustaviansk stil, 2, längd: 93 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:28:55
150 kr
150 kr
200 kr
400 kr
400 kr
500 kr
500 kr
600 kr
Den Gustavianska stilen